moodle skyroom

جهت اتصال مودل به کلاس آنلاین افزونه هایی وجود دارد که اکثر آنها خارجی هستند
و تیم ال ام اس کاران افتخار دارد به عنوان اولین تیمی که کلاس آنلاین ایرانی اسکای روم را به مودل وصل کرده ارائه دهنده ی پلاگین اتصال مودل به اسکای روم باشد ،این پلاگین عمر سه ساله دارد
و در این مدت ویرایش های مختلفی بر روی آن انجام شده و امکانات جانبی آن تکمیل گردیده است همچنین اتفاقاتی در این افزونه طراحی شده است
که بر اثر تجربه به دست آمده و بعد از چندین بار درخواست های مختلف دانشگاه ها و آموزشگاه های مختلف چندین بار اعمال تغییرات بر روی آن انجام شده . 

از جمله ویژگی های این پلاگین این هست که بدون نیاز به ورود مجدد به سامانه اسکای روم کاربر مستقیم میتواند از مودل به داخل کلاس هدایت شود .

ساخته شدن کلاس از داخل مودل به سادگی مدیریت میشود و نیازی به ورود از داخل پنل اسکای روم ندارد .

ویرایش کلاس از طریق مدیریت مودل به راحتی اعمال میشود و نیاز به ورود مجدد به پنل مدیریتی اسکای روم نیست .

تخصیص کاربران به کلاس و تعیین نقش آنها به راحتی از طریق مودل مدیریت میشود به این صورت که استاد ، مدیر و دانش آموز درس به صورت خودکار نقش های مربوطه را در هنگام ورود به اتاق آنلاین اسکای روم ، دریافت خواهند کرد .

 همچنین میتوان برای ورود به کلاس یا ثبت نام در آن درس از دانش آموز یا کاربر هزینه دریافت کرد ، البته برای دریافت هزینه باید از پلاگین جداگانه ای استفاده کرد که توسط تیم lmskaran بهینه شده و قابل ارائه میباشد.

برای تهیه این پلاگین با شماره همراه (09028638531) تماس حاصل فرمایید.