conect moodle skyroomand new

جهت اتصال مودل به کلاس آنلاین افزونه هایی وجود دارد که اکثر آنها خارجی هستند
و تیم ال ام اس کاران افتخار دارد به عنوان اولین تیمی که کلاس آنلاین ایرانی اسکای روم را به مودل وصل کرده ارائه دهنده ی پلاگین اتصال مودل به اسکای روم باشد ،این پلاگین عمر سه ساله دارد
و در این مدت ویرایش های مختلفی بر روی آن انجام شده و امکانات جانبی آن تکمیل گردیده است همچنین اتفاقاتی در این افزونه طراحی شده است
که بر اثر تجربه به دست آمده و بعد از چندین بار درخواست های مختلف دانشگاه ها و آموزشگاه های مختلف چندین بار اعمال تغییرات بر روی آن انجام شده . 

از جمله ویژگی های این پلاگین این هست که بدون نیاز به ورود مجدد به سامانه اسکای روم کاربر مستقیم میتواند از مودل به داخل کلاس هدایت شود .

ساخته شدن کلاس از داخل مودل به سادگی مدیریت میشود و نیازی به ورود از داخل پنل اسکای روم ندارد .

ویرایش کلاس از طریق مدیریت مودل به راحتی اعمال میشود و نیاز به ورود مجدد به پنل مدیریتی اسکای روم نیست .

تخصیص کاربران به کلاس و تعیین نقش آنها به راحتی از طریق مودل مدیریت میشود به این صورت که استاد ، مدیر و دانش آموز درس به صورت خودکار نقش های مربوطه را در هنگام ورود به اتاق آنلاین اسکای روم ، دریافت خواهند کرد .

 همچنین میتوان برای ورود به کلاس یا ثبت نام در آن درس از دانش آموز یا کاربر هزینه دریافت کرد ، البته برای دریافت هزینه باید از پلاگین جداگانه ای استفاده کرد که توسط تیم lmskaran بهینه شده و قابل ارائه میباشد.

برای تهیه این افزونه ، روی این لینک کلیک کنید

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟