conect moodle skyroomand new

جهت اتصال مودل به کلاس آنلاین افزونه هایی وجود دارد که اکثر آنها خارجی هستند
و تیم ال ام اس کاران افتخار دارد به عنوان اولین تیمی که کلاس آنلاین ایرانی اسکای روم را به مودل وصل کرده ارائه دهنده ی پلاگین اتصال مودل به اسکای روم باشد ،این پلاگین عمر سه ساله دارد
و در این مدت ویرایش های مختلفی بر روی آن انجام شده و امکانات جانبی آن تکمیل گردیده است همچنین اتفاقاتی در این افزونه طراحی شده است
که بر اثر تجربه به دست آمده و بعد از چندین بار درخواست های مختلف دانشگاه ها و آموزشگاه های مختلف چندین بار اعمال تغییرات بر روی آن انجام شده . 

از جمله ویژگی های این پلاگین این هست که بدون نیاز به ورود مجدد به سامانه اسکای روم کاربر مستقیم میتواند از مودل به داخل کلاس هدایت شود .

ساخته شدن کلاس از داخل مودل به سادگی مدیریت میشود و نیازی به ورود از داخل پنل اسکای روم ندارد .

ویرایش کلاس از طریق مدیریت مودل به راحتی اعمال میشود و نیاز به ورود مجدد به پنل مدیریتی اسکای روم نیست .

تخصیص کاربران به کلاس و تعیین نقش آنها به راحتی از طریق مودل مدیریت میشود به این صورت که استاد ، مدیر و دانش آموز درس به صورت خودکار نقش های مربوطه را در هنگام ورود به اتاق آنلاین اسکای روم ، دریافت خواهند کرد .

 همچنین میتوان برای ورود به کلاس یا ثبت نام در آن درس از دانش آموز یا کاربر هزینه دریافت کرد ، البته برای دریافت هزینه باید از پلاگین جداگانه ای استفاده کرد که توسط تیم lmskaran بهینه شده و قابل ارائه میباشد.

برای تهیه این افزونه ، روی این لینک کلیک کنید

نظرات (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

سلام وقتتون بخیر ببخشید من از سرویس رایگان 3 روزه اسکای روم میخوام استفاده کنم باید نام دامنه رو چی بنویسم و چطور کلاس بسازم ممنون .

نیکی عطری
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟