پرداخت درون دوره ای مودل (درگاه زرین پال)

200,000 تومان

*

 

با استفاده از این افزونه می توانید به یک section یا activity در درس مودل، شرطی اعمال کنید که کاربر تا زمانی که هزینه لازم را پرداخت نکرده باشد نمی تواند از آن قسمت استفاده کند. مثلا تا هزینه لازم را پرداخت نکند نمی تواند گواهینامه خود را دریافت کند یا نمی تواند وارد آن جلسه از کلاس آنلاین بشود.

بعد از نصب این افزونه، بخشی در "پیکربندی هر منبع یا هر قسمت درس>محدودیت دسترسی" اضافه می شود که می توانید با استفاده از آن، هزینه ای را تعیین کنید و کاربر در درس باید آن هزینه را پرداخت کند تا بتواند به آنچه شما تعیین کرده اید دسترسی پیدا کند.

همچنین در مدیریت افزونه قسمتی قرار دارد که لیست کلیه پرداخت های سامانه نمایش می دهد اما این قسمت را فقط کسی که به مدیریت دسترسی دارد می تواند ببیند. یعنی مدیر درس یا استاد درس امکان مشاهده لیست پرداخت کنندگان را ندارند. هر چند مدیر یا استاد درس می تواند با روش های دیگری متوجه پرداخت کاربر بشود اما به صورت کلی فقط مدیر (یا هر نقشی که به مدیریت پلاگین دسترسی داشته باشد) می تواند لیست مستقیم پرداختی ها را ببیند. این امکان برای استاد درس به صورت مستقیم فعلا در این افزونه پیاده سازی نشده است.

تنظیمات لازم:

تنظیمات خاصی برای راه اندازی این افزونه نیاز نیست و صرفا کد اتصال به زرین پال یا مرچنت یا کد لازم هست. چند تنظیم ساده هم وجود دارد که با مطالعه مدیریت افزونه قابل تشخیص است.

سازگاری:

با مودل نسخه 3.6 به بعد باید سازگار باشد. با ورژن های قدیمی تر تست نشده است.

با نسخه php 7.3 تست شد.

به دلیل وجود تبادلات مالی، افزونه کدباز ارائه شده است.

در صورت وجود سوالات بیشتر، با پشتیبانی تماس بگیرید.

  نکته: این محصول به مرور زمان و بر حسب گزارشات کاربران ارتقا پیدا می کند اعتبار خرید شما سی روزه است. به این معنی که فایل دانلودی شما فاقد مهلت استفاده هست و شما می توانید بر روی مودل خود نصب کنید ولی شما تا سی روز آینده می توانید فایلی را که خریده اید و یا فایل های ارتقا یافته از این افزونه را دانلود کنید. اما پس از 31 روز مهلت دانلود تمام می شود.

نظرات (0)

هیچ نظری در اینجا وجود ندارد

نظر خود را اضافه کنید.

  1. ارسال نظر بعنوان یک مهمان ثبت نام یا ورود به حساب کاربری خود.
0 کاراکتر ها
پیوست ها (0 / 3)
مکان خود را به اشتراک بگذارید
عبارت تصویر زیر را بازنویسی کنید. واضح نیست؟