آموزش نحوه کار با این سایت

اطلاعات تماس
{rsform 5}
دکتر رحیم پور
فعالیت مدرس
تعداد دوره‌ها
2
درباره مدرس

حسن رحیم‌پور ازغدی زاده ۱۳۴۳ در شهرستان مشهد، از اعضای حقیقی شورای عالی انقلاب فرهنگی است.

او از ۲۵ اسفند ۱۳۸۱ به عضویت شورای عالی انقلاب فرهنگی درآمد.او همچنین عضو هیئت ارزیابی علمی و فرهنگی و مدیر مسئول و سردبیر نشریه کتاب نقد است.

حوزه اندیشه دینی علاقه‌مندی او است. مخاطب اغلب سخنرانی‌های او دانشجویان هستند.

درس هایی که این استاد تدریس می کند:

پیش دوره متمم

مرکز تولید و تحلیل محتوای مطبوعات انقلاب اسلامی(متمم)، با همکاری پنج اتحادیه‌ی بزرگ دانشجویی «بسیج دانشجویی»، «اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان»، «اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل»، «دفتر تحکیم وحدت» و «جنبش عدالتخواه دانشجویی» اقدام به برگزاری دوره‌های تخصصی تحلیل‌گر نویسنده نموده است.

دوره‌هایی که به شرط اشتغال بوده و پس از اتمام آن، هرکدام از شرکت‌کنندگان گرامی می‌توانند به صورت حق‌التحریر با مرکز رسانه‌ای متمم که وظیفه‌ی تولید محتوای مطبوعاتی برای رسانه‌های فعال در جبهه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی را دارد، همکاری نمایند و یا از سوی این مرکز به رسانه‌های مهم و برجسته‌ی کشوری یا استانی برای فعالیت و اشتغال معرفی گردند.

برای شرکت در دوره‌ی آموزشی تحلیل‌گران نویسنده، لازم است پیش‌دوره‌ی مجازی را بگذرانید که پس از تکمیل ثبت‌نام ،محتوای پیش دوره به شما نمایش داده می‌شود.

زمان برگزاری دوره حضوری در شیراز: یکم تا سوم اسفندماه است

 دوره‌های آموزشی تحلیل‌گران نویسنده به منظور تسهیل رفت و آمد شرکت‌کنندگان از سراسر کشور، قرار است در چهار نقطه از کشور به صورت قطبی برگزار شود که هر دوره مختص دانشجویان و شرکت‌کنندگان استان محل برگزاری و استان‌های مجاور است.

رایگان

نوشتن دیدگاه

menu