یادگیری با بازی

 همانطور که می دانید در مودل قابلیتی وجود دارد که شما می توانید درس را هزینه دار کنید. یعنی یک کاربر می تواند با پرداخت هزینه یک درس را به صورت کامل بخرد. اما این افزونه بر روی مودل شما نصب می شود و با استفاده از این افزونه می توانید کاری کنید که نقش student یا هر نقش تنظیم شده دیگر در درس شما، تا زمانی که پرداخت برای یک فعالیت یا منبع را انجام نداده است نتواند به آن دسترسی داشته باشد. به عنوان مثال شما می توانید همه درس را با رایگان قرار بدهید و فقط برای دریافت گواهی نامه از مخاطب هزینه دریافت کنید. یا اینکه شما می توانید یک آزمون جبرانی قرار بدهید و آن را هزینه دار کنید به عنوان مثال آزمون اولیه در مودل را به گونه ای تنظیم کنید که فقط یک بار بتواند در آن آزمون شرکت کند و برای آزمون مجدد شرط محدود شدن دسترسی به شرط پرداخت توسط این پلاگین را تنظیم کنید. این افزونه علاوه بر ایجاد محدودیت دسترسی بر روی یک فعالیت یا منبع، می تواند بر روی یک موضوع (یا همان تاپیک یا section) محدودیت ایجاد کند و با این روش شما می توانید کلا برای دسترسی به چندین فعالیت و منبع را به شرط پرداخت یک هزینه برقرار کنید.

این افزونه در حال حاضر به درگاه پرداخت زرین پال متصل است در صورت نیاز می توانید برای اتصال به درگاه های بانک های دیگر درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا به صورت اختصاصی برای شما پیاده سازی شود.

برای دسترسی به این افزونه از طریق منوی محصولات اقدام کنید.

در صورت وجود سوال با شماره 09028638531 تماس بگیرید.

 

 

افزونه اتصال جوملا به اسکای روم توسط تیم Lmskaran ساخته و تست شده است. این افزونه قابلیت های مدیریتی اسکای روم را به صورت قابل توجهی ارتقا می دهد. چند ویژگی در افزونه اتصال جوملا به اسکای روم وجود دارد که حتی در پنل مدیریتی خود اسکای روم هم نیست. این ویژگی ها به صورت کلی در ادامه بیان شده است:

1- هزینه دار کردن یک یا چند جلسه با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین، (فعلا درگاه آنلاین زرین پال فعال است، در صورت نیاز به درگاه های دیگر برای شما باید به صورت اختصاصی نوشته شود)

به عنوان مثال شما می توانید یک دوره آموزشی از جلسات آموزشی زبان انگلیسی برگزار کنید و برای دو جلسه اول می خواهید کلاس شما رایگان باشد اما از جلسات بعد، کاربر ما به ازای هر جلسه یا ما به ازای کلیه جلسات هزینه تعیین شده توسط شما را پرداخت کند. این کار با ترکیب افزونه RSmembership و افزونه اتصال جوملا به اسکای روم قابل پیاده سازی هست. کلیه افزونه های لازم و درگاه پرداخت زرین پال صورت رایگان به همراه افزونه اتصال جوملا به اسکای روم قابل ارائه هست.

2-قابلیت ساخت کاربر به صورت انبوه با استفاده از بارگذاری فایل اکسل.

3- قابلیت ساخت، بروزرسانی و حذف کلاس ها به صورت انبوه با استفاده از فایل اکسل

4- تخصیص انبوه کاربران به یک کلاس

5- شرکت در کلاس به شرط کسب امتیاز لازم (با ترکیب افزونه های امتیاز دهی به کاربر مانند آلفا/آلتا یوزر پوینت و ... قابل انجام هست. به عنوان مثال در صورتی که فلان کتاب از فروشگاه سایت شما تهیه شده باشد امتیاز دریافت کند)

6- تغییر انبوه نقش کاربران

 و قابلیت ها و تنظیمات دیگری که به تدریج اضافه خواهد شد.

برای پاسخ به سوالات با شماره همراه (09028638531) تماس حاصل فرمایید.

در تلاشیم تا این افزونه در آینده همانند افزونه اتصال مودل به اسکای روم، نسخه رایگان این افزونه نیز در همین سایت ارائه بشود.

جهت اتصال مودل به کلاس آنلاین افزونه هایی وجود دارد که اکثر آنها خارجی هستند
و تیم ال ام اس کاران افتخار دارد به عنوان اولین تیمی که کلاس آنلاین ایرانی اسکای روم را به مودل وصل کرده ارائه دهنده ی پلاگین اتصال مودل به اسکای روم باشد ،این پلاگین عمر سه ساله دارد
و در این مدت ویرایش های مختلفی بر روی آن انجام شده و امکانات جانبی آن تکمیل گردیده است همچنین اتفاقاتی در این افزونه طراحی شده است
که بر اثر تجربه به دست آمده و بعد از چندین بار درخواست های مختلف دانشگاه ها و آموزشگاه های مختلف چندین بار اعمال تغییرات بر روی آن انجام شده . 

از جمله ویژگی های این پلاگین این هست که بدون نیاز به ورود مجدد به سامانه اسکای روم کاربر مستقیم میتواند از مودل به داخل کلاس هدایت شود .

ساخته شدن کلاس از داخل مودل به سادگی مدیریت میشود و نیازی به ورود از داخل پنل اسکای روم ندارد .

ویرایش کلاس از طریق مدیریت مودل به راحتی اعمال میشود و نیاز به ورود مجدد به پنل مدیریتی اسکای روم نیست .

تخصیص کاربران به کلاس و تعیین نقش آنها به راحتی از طریق مودل مدیریت میشود به این صورت که استاد ، مدیر و دانش آموز درس به صورت خودکار نقش های مربوطه را در هنگام ورود به اتاق آنلاین اسکای روم ، دریافت خواهند کرد .

 همچنین میتوان برای ورود به کلاس یا ثبت نام در آن درس از دانش آموز یا کاربر هزینه دریافت کرد ، البته برای دریافت هزینه باید از پلاگین جداگانه ای استفاده کرد که توسط تیم lmskaran بهینه شده و قابل ارائه میباشد.

برای تهیه این پلاگین با شماره همراه (09028638531) تماس حاصل فرمایید.

برای تهیه این افزونه ، روی این لینک کلیک کنید